Strefa wiedzy
Menu

Blog

Tagi:
+ Więcej
Szukaj:

24 Sierpień 2017

Komodytyzacja, snobizm, embrace the change

Od razu w tytule daliśmy trzy możliwe reakcje marek na nowe zjawiska w otoczeniu. Nie istnieje jeden, uniwersalny, prawidłowy wybór. Każda branża i każda marka muszą podjąć samodzielną decyzję.

Czytaj dalej ›

6 Czerwiec 2017

Brief kreatywny w epoce digital

Cyfrowa rewolucja dokonała spustoszenia wśród starych doktryn i dogmatów bardziej niż niejedna rewolta „off-line” znana z historii. Na szczęście przewrót w Internecie nie pociągnął za sobą fizycznych ofiar – a tymi rewolucje w kanałach analogowych charakteryzowały się najbardziej. Natomiast to co wywołała to zmiany zachowywania się konsumenta, sposobu, w jaki funkcjonuje. Możliwości korzystania przez niego […]

Czytaj dalej ›

1 Czerwiec 2017

Smak szampana, cena piwa

Dobry slogan reklamowy nie tylko przynosi świetne efekty sprzedażowe, ale też porządkuje wiedzę o marce marketingowcom, handlowcom, zarządowi.

Czytaj dalej ›

21 Luty 2017

Jak tworzyć przekaz do klienta? Skuteczna komunikacja i promocja

Podstawą skutecznej sprzedaży produktów i usług od zawsze była komunikacja pomiędzy sprzedawcą a szerokim gronem kupujących. Już na starożytnych targowiskach wygrywał ten, kto miał i dobry towar, i potrafił go właściwie zachwalać – krzyczeć głośno i przekonywująco, zachęcając do odwiedzin swojego straganu dużą ilość klientów oraz dotrzymując obietnicy – sprzedając im to co obiecał. Od […]

Czytaj dalej ›

2 Luty 2017

Konsekwencja, absolutnie!

Każdy marketer, który co roku organizuje przetarg na kolejną agencję i kolejny pomysł na komunikację, wyrzuca pieniądze w błoto. Każdy marketer, który nie docenia potęgi konsekwencji, działa na oślep, a do tego strzela ślepymi nabojami.

Czytaj dalej ›

Trwa ładowanie